درباره وضعیت حسین درخشان

درباره وضعیت حسین درخشان
1- مامان حسین درخشان می گه که حسین خوبه و نگرفتنش و اگر زنگ بزنین می گه خونه نیست رفته بیرون.
2- یک نفر دیگه از آشنایان حسین که خارج از ایران زندگی می کنه می گه گرفتنش و خانواده اش هم نمی خوان که خبرش پخش شه.
3- جدای از اینکه حسین رو گرفتن یا نه، سایتی مثل جهان نیوز فوق العاده سایت بی اعتباری است. نه برای خبر زندانی شدن حسین باید بهش اعتماد کرد، و نه باید با دادن مشروعیت به این رسانه به خبری که این رسانه در مورد جاسوس اسرائیل بودن حسین هم نوشته مشروعیت داد. امیدوارم خبرنگارای ایرنا و فارس نیوز یک بار هم شده به خاطر برادر حسین وظیفه حرفه ای شون رو انجام بدن و برن سراغ مقامات قضایی و درباره وضعیت حسین یه خبری از یک منبع رسمی بزنن.
4- حسین وقتی آزاد بود و تحت فشار نبود رسما از مردم خواست که در مورد دستگیری اش در رسانه های خارجی و رسانه های فارسی زبان خارج از ایران چیزی نوشته نشه و خبررسانی به عهده خبرگزاری های رسمی و قانونی ایران گذاشته شه. خانواده حسین هم فعلا در این لحظه تصمیمشون این هست که سکوت کنن و خبر پخش نشه. با وجود اینکه سکوت در مورد دستگیری ها اشتباه ترین کار ممکنه است، اما اخلاقا ما باید به خواسته خونواده حسین احترام بذاریم. همونطوری که وقتی عشا هم زندان بود با وجود اینکه همه می دونستن باید خبرش پخش شه به خواست خوانواده اش یک هفته اول دستگیری اش
کامل سکوت کرده بودن و جایی خبرش پخش نشده بود.
5- من از حسین حالم به هم می خوره و وضعیت حسین حس همدلی من رو بر نمی انگیزه، اما به نظرم این هم نهایت بی انصافی است که هی بریم روی طبل اسرائیل رفتن حسین بکوبیم و شایعه پخش کنیم که جاسوس اسرائیل بوده. فکر کنم یه خورده عقل و شعور توی کله امون باشه اینقدر بفهمیم که این بشر هرآشغالی ممکنه بوده باشه، ولی جاسوس اسرائیل نبوده.
.
6- پیش بینی من اینه که دستگیری حسین آخر سر به ضرر جامعه مدنی ایران و مدافعان حقوق بشر و فعالان حقوق بشر می شه. جدای از اینکه این دستگیری یک بازی و نمایش باشه یا نباشه، آخرش از توش یک پرونده در میاد علیه فعالان اجتماعی، یک سری دروغ و افترای جدید پخش می شه، ممکنه یک سری دستگیری دیگه به دنبالش انجام بشه و یک برگ سیاه به پرونده جاکش های شهرمون اضافه شه.
7- تعجب نکنین اگه آخرش حسین حال همه اتون رو گرفت و معلوم شد این نمایش یک بامبول جدید بوده. حتی تعجب نکنین اگه آخرش دربیاد که این بشر اصلا ایران نیست و داره از جنوب فرانسه بغل دوست دخترش این نمایش رو اداره می کنه. در عین حال، تعجب نکنین اگه یهویی مرتضوی جنازه اش رو تحویل خانواده اش داد. در حکومت جاکش ها، متاسفانه، هرچیزی ممکنه.
پ.ن. این هم خبر سایت ایرنا در باره بخشی از اعترافات حسین :))))

این نوشته در Uncategorized ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.