گند هیلاری هم در اومد!

گند هیلاری هم در اومد!
خب به سلامتی گند هیلاری در مورد ایران رسما دراومد. (برای تنبل ها خلاصه بگم گفته اگه ایران به اسرائیل حمله کنه ما به ایران حمله می کنیم. این هم خلاصه خبر به فارسی. یکی نیست بهش حتی محض خنده بگه شما رو سننه!)


حالا هی باز بگین این دموکراته، زنه، فلانه، بیساره. آخه آدمی که تو هیات مدیره وال مارت بوده درست حسابی می شه؟! حالا زن هست که باشه. کاندولیزا رایس هم زنه. لابد اون هم کاندید می شد می گفتن به اون باید رای داد. اصلا حرف که می زنه، اون خنده های مصنوعی اش، این عوض کردن مدل لباس پوشیدنش که مثلا بگه خیلی مرده، این عمل چین و چروک صورتش که باعث شده قیافه اش عین جن بوداده شه و لبخندهاش مصنوعی تر از قبل بشه (مگه رئیس جمهورهای مرد صورتاشون صاف و صوف بوده که این رفته خودش رو عین جن کرده؟)، اینکه به روی خودش نمی یاره چرا برنامه بیمه درمانی اش دوره بیل کلینتون شکست خورد و ربطش به پول لابی هایی که گرفته بوده… خلاصه اصلا یه جورایی همه وجود این زن عدم صداقت رو به من القا می کنه.
می دونم به خیلی از زن ها، مخصوصا زن های آمریکایی، رئیس جمهوری هیلاری یه جور حس قدرتمند بودن می ده و اینکه می تونن تصور کنن هر کاری با وجود زن بودن امکان پذیره، ولی به نظرم هیلاری رفتارش در بدنه قدرت چیزی از مردها کم نخواهد داشت در زمینه عوضی بودن، و برای همین فکر نمی کنم همچین افتخاری هم باشه برای زن ها.
اینم بگم کاندیدای مورد علاقه من اوباما هست. برای اینکه من طرفدار ایجاد رابطه بین ایران و آمریکام و به نظرم خیلی احتمالش بیشتره که ایران با آمریکا رابطه برقرار کنه اگه اوباما رئیس جمهور شه. اوباما یه شخصیت و طرز فکری هم داره که تو بدنه قدرت آمریکا خیلی کمه. تو یکی از مناظره ها با هیلاری، هیلاری گفتت بدون قید و شرط با ایران مذاکره می کنه، اما برای دیدار با احمدی نژاد اول ایران باید یه سری تغییرات انجام بده. اوباما برگشت گفت فکر کنم اونقدر ما گند زدیم در دنیا که اصلا در موقعیتی نیستیم که بخوایم شرط تعیین کنیم و یک جوری رفتار کنیم انگار بالاتر از بقیه ایم و یه جوری برخورد کنیم انگار دیدار در سطح رئیس جمهوری یه لطفی است که ما داریم به رئیس جمهور ایران می کنیم و گفت بدون هیچ شرطی حاضره با احمدی نژاد مذاکره کنه. به نظر من این دقیقا اون طرز تفکری است که آمریکا تو سطح رهبری اش لازم داره. حالا لزوما نه اینکه یکی بیاد که روز دوم کارش بپره بغل احمدی نژاد. اصلا نبینه احمدی نژاد تحفه رو هم. ولی مهمه که یکی بیاد که حالیش باشه آمریکا گند زده حسابی با این حس قلدر بودن و برتر و بالاتر بودنش تو دنیا. یکی بیاد که بفهمه آمریکا با بقیه کشورها مساویه و لزوما از دماغ فیل نیفتاده. شاید این سیاست اونوقت بتونه به خود آمریکا هم کمک کنه اینقدر منفور نباشه تو دنیا و بعد اصلا این بساط ترور و تروریسم هم که واسه آمریکا دکون شده و دنیا رو فلج کرده برچیده شه. در ضمن این وضع اونوقت به داد خود مردم آمریکا هم می رسه. اقتصاد این مملکت فلج شده از بس پول پای جنگ رفته. فقر و بلا بدبختی هم زیاده تو قشر کم درامد و اقلبت هایی مثل سیاه ها اینجا. آمریکا الان شدیدا به یکی احتیاج داره که به جای اینکه انگشت تو کون کشورای دیگه بکنه یه فکری به حال مردم خودش بکنه.
(نمی دونم چرا یهویی هیجان زده شدم اینا رو نوشتم. فکر کنم حرصم از دست حرفای این هیلاری خیلی در اومده. به هر حال من نه سر پیازم نه ته پیاز چون اصلا نمی تونم رای بدم. ولی اگه شما می تونین رای بدین جون عمه اتون به این هیلاری رای ندین.)

این نوشته در Uncategorized ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

34 پاسخ به گند هیلاری هم در اومد!

 1. زیتون می‌گوید:

  صنم جون به نظر من این رقابت هیلاری با اوباما خیلی به ضرر دموکرات‌‌ها شد. یعنی وقتی عیب‌های هیلاری معلوم شد، تو صف دموکرات‌ها شکاف افتاد. حالا اگه اوباما از هیلاری جلو بیفته که تقریبا افتاده. ممکنه طرفدارای هیلاری بهش رای ندن(اونا یه زن سفید می‌خواستن نه یه مرد سیاه با نام وسط حسین) و یهو ببینیم مک کین جمهوری‌خواه اومد بالا. اون‌وقت چه خاکی تو سرمون بریزیم؟

  خورشید: فکر کنم اونوقت همه باید دایره بگیریم همراه با مک کین بخونیم “بمب بمب، ایران رو بمباران کنیم!” ولی باورت می شه بعضی از دوستای دموکرات من اونقدر از هیلاری بدشون میاد می گن اگه مک کین و هیلاری بیان بالا به مک کین رای می دن. خلاصه اوضاع واسه ما خیطه!

 2. mayssam می‌گوید:

  در عوضی بودن هیلاری و مصنوعی بودنش که هیچ شکی نیست. تنها سوالی که واسه من مونده اینه که این زور زدن و اذیت کردنای این آخر کار واسه اینه که بدش نمیاد اونقدر اوباما خراب بشه که تو جنرال ایلکشن ببازه که چهار سال دیگه خودش بیاد دوباره کاندید بشه (که از یکی مثل هیلاری اصلا بعید نیست اینجوری مرض بریزه). یا واسه اینه که اوباما رو مجبور کنه علیرغم میلش هیلاری رو وایس پرزیدنت کنه ( از ناچاری و واسه متحد کردن پارتی و اینا) …
  خنده دار وقتیه که چند سال دیگه بیایم بشینیم ببینیم هیلاری شده دیک چینی جدید دوران بعد از عراق (دوران ایران؟!)

  خورشید: والا از این هیچی بعید نیست به نظرم! داره تلاشش رو می کنه خراب کنه اوباما رو، ولی اوباما طرفدار تو جوونا زیاد داره (منتهی جوونا معمولا رای نمی دن تو آمریکا). اگه شور حسینی بگیره جوونا رو موقع انتخابات برن رای بدن، تو مایه های دوم خرداد، اونوقت شاید یه فرجی حاصل شد به حق پنج تن!

 3. SoloGen می‌گوید:

  من هم از این طرف حسابی بدم می‌آد. به قول تو شبیه جن بوداده است. من رو یاد ناظم‌های عقده‌ای مدرسه‌ها می‌اندازه که جلوی اولیا می‌خوان مثبت جلوه بدن ولی پشت سرشون پدر و مادر بچه‌ها رو در می‌آرن!

  خورشید: این لپ هاش یه جوری شده بعد از عملش، لبخنداش شبیه دلقک بدجنسا شده!

 4. Qolang می‌گوید:

  صنم جون، اگر فکر می کنی ممکنه کسی رئیس جمهور آمریکا بشه که در صورت حمله ایران به اسرائیل بی طرف بمونه داری خودتو گول می زنی. این احساس پسرخاله گی که دوستان به خاطر اسم وسط آقا نسبت به اوباما احساس می کنند هم به شدت احمقانه است. اوباما یه سیاستمدار جریان اصلیه دموکراته (همونقدر جریان اصلی که هیلاری کلینتون) و اساسا فرق زیادی بین سیاست خارجی اوباما و کلینتون وجود نداره. سیاست آمریکا در قبال ایران به رهبری اوباما یا کلینتون مطلقا هیچگونه تغییری نخواهد کرد و اصلا سیاست های کلان این مملکت خیلی عمیق تر و جدی تر ازینه که آمدن و رفتن افراد فرق زیادی در اونها داشته باشه. ما بهتره به جای این خودگول زدن ها فکری به حال بالا کشیدن تنبان خودمان بکنیم که اوباما یا هیلاری نه برای ما نه برای فاطی تنبون نمیشه.

  خورشید: ببین همه حرفات درست. اما به نظر من احتمال برقراری رابطه با آمریکا اگه اوباما رئیس جمهور باشه بیشتره. از اون هم گذشته، حالا سیاست خارجی اشون تغییر نکنه. داخلی اشون هم تغییر نمی کنه؟ من که فکر می کنم می کنه. همین سیستم آموزشی اشون درست شه ملت به جای درس حفظ کردن برای امتحان اف کت یه خورده چیز تو کله اشون بره خب باعث می شه آدمای احمق کمتری تربیت بشن و نفعش به کل جهانیان برسه!

 5. o. می‌گوید:

  You have to read more about US politics, the demographic she is going after right now are older blue colour white men , the answer she is giving is for them.

 6. Partow می‌گوید:

  unfortunately this salite khanoom won pensilvania’s votes.
  sad sad sad 🙁

 7. وحید می‌گوید:

  به نظر من هر کدوم از این سه تا انتخاب بشن. رفتارشون با ایران فرق نمیکنه و همین خط سیر را در مورد ایران و اسرائیل دنبال میکنن.در ضمن اوباما هم مالی نیست و برای ریاست جمهوری خیلی بی تجربه هستن.

 8. Solaleh می‌گوید:

  I totally agree, as much as I like her husband , I dislike her; so pretentious.
  But I doubt Americans would be ready for a black President.
  In addition to what you said, I think Obama can understand minorities , including you & I ,better than anyone else.

 9. خشایار می‌گوید:

  خیلی هم نباید به اوباما امیدی داشت چون او هم شبیه همین افاضات را در طرفداری از اسراییل قبلا کرده است وبعلاوه کلا حزب دموکرات با دردست داشتن مجلس علی رغم شعارهایشان عملا هیچ نقش بازدارنده ای را در این چند سال ایفا نکرده اند .

 10. R می‌گوید:

  اولا که سوالی که ازش کردن خیلی سوال چرتی بود.ازش پرسیدند که اگر ایران روی اسراییل بمب اتمی بندازه شما چیکار می کنید. انگار که از تو بپرسند اگر من بیام دوست تو رو با سیانور بکشم شما عکس العملت چیه؟ بعدش هم شما رو بذارن جلوی فک و فامیل دوستت و بگن حالا جواب بده. دلم می خواست این سوال بیخود رو از اوباما (که البته ظاهرا سیزدهمین معصوم به شمار میاد) می پرسیدند.
  دوما هم که اگر فکر می کنی سیاست خارجی اوباما با هیلاری خیلی فرق می کنه اشتباه می کنی. فقط فرق اوباما اینه که ظاهرش مثل فرشته هاست و آخرین باری که چک کردیم هیچ سیاستمداری فرشته نبوده. بنابراین من فکر می کنم که تصور های رومانتیک از اوباما خیلی خطرناک هست.
  در نهایت هم واقعا از همه کامنت های ضد زنی که می خونم متاسفم. از سلیطه تا ایراد گرفتن از ریخت و قیافه. من حتی اگر خود کاندلیزا رایس یا حتی ان کولتر (که از او خیلی هم بدم میاد) بود حاضر نبودم همچین حرف هایی رو در موردشون تحمل کنم به خاطر این که هر فحش این مدلی به اونها یک فحش به من هم هست. من هم سلیطه ام من هم پوستم چروک خواهد خورد و خنده ام مثل دلقک ها خواهد شد.

 11. ساغری می‌گوید:

  بهتره این هیلاری بره جلو بوق بزنه

 12. علی می‌گوید:

  واقعا امیدوارم که اوباما پیروز بشه هم در مقدماتی و هم در انتخابات اصلی. هیلاری با بعضی از این حرف ها و بازی های سیاسی میخواد رای بعضی از محافظه کارها رو برای خودش بخره. البته وقتی رییس جمهور ایران میخواد اسراییل رو از نقشه پاک کنه خوب کلینتون هم میاد چنین حرفی رو می زنه!

 13. محمد می‌گوید:

  چرا اينقدر اصرار داري كه دولت ايران با آمريكا متحد و يك پيمان بشن ؟ واي بر مايي كه داريم توي اين مملكت زندگي ميكنيم … واي بر ما اگر آمريكا با ايران هم پيمان شود … واي بر من كه ممكن است بخاطر همين نظر دستگير و اعدام شوم … واي بر ايرانيان .
  اي كاش اينجا بودي و با پوست و گوشتت حس ميكردي چه جزامي رو داريم روي دوش ميكشيم .

  خورشید: اونقدری اصرار ندارم. نظرم رو گفتم. خب به نظرم رابطه بین این دو کشور فشار رو روی جامعه مدنی ایران کم می کنه چون بالاخره یه “دشمن” کم می شه. خطر جنگ هم که قربانی هاش اول از همه قشر کم درآمد و آسیب پذیر جامعه هستن کم می شه. این نظر منه. فکر کنم درست متوجه نشدم نظر تو چیه.

 14. زیبا می‌گوید:

  خورشید جان
  من مدتیه وبلاگت رو میخونم. راستش به نظر من هم لهن حرف زدنت ضد زن بود. قیافه اش مثل جن بو داده هست، طرز لباس پوشیدنش، عمل چین و چروکش…از این لهنت احساس بدی بهم دست داد بدون اینکه اصلا طرفدار هیلاری یا اوباما باشم. من تعجب میکن که نازلی کاموری هم که با کمتر از این حرفها به مردم اعتراض میکنه که ضد زن هستند چطور هیچ تذکری بهت نداد که با هیلاری مخالفی باش ولی به قیافش گیر نده. این حرفو اینجا نوشتم چون متاسفانه نمیتونم توی سایت سیبیل طلا کامنت بزارم(شاید چون با فیلتر شکن میرم توش)
  در ضمن مثلا شما توقع داشتید هیلاری در مقابل همچین سوالی که اگه ایران به اسرائیل حمله اتمی کنه شما چه میکنی چی جواب میداد؟ نکنه توقع داشتید بگه با ایران مذاکره میکردیم که اقدامات نظامی اش رو متوقف کنه؟

  خورشید: من به قیاقه هیلاری گیر دادم، چون این قیافه ای است که برای مقاصد سیاسی برای خودش “ساخته” نه اینکه شکل و ریخت طلبیعی اش باشه. حرفم این هست که کاری که هیلاری کرده در مورد صورتش هیچ پیام فمینیستی یا حقوق زنانی نداره. عملا داره می گه با چین و چروک صورت نمی تونه یه زن رئیس جمهور بشه و باید حتما یه قیافه مصنوعی عجیب غریب داشته باشه. حالا انتقاد من کجاش ضد زن هست؟ یعنی نمی شه از یه زن انتقاد کرد اگه کار مزخرفی داره می کنه؟ در مورد اون سوال هم من انتظار داشتم اصلا اون سوال رو جواب نده و گیر بده به مصاحبه کننده که این چه سوال چرتی هست در موقعیت فعلی و اینجور سوال ها نفعی به جز شت بخشیدن به پروپاگاندای جنگ نخواهد داشت و اصلا ثابت نشده ایران سلاح هسته ای داره که امکان حمله اتمی ایران به اسرائیل وجود داشته باشه. اگر این زن واقعا ضد جنگ بود، باید اینطور جواب می داد، همونطوری که هر آدم یا سیاستمدار ضد جنگی جواب می داد.

 15. ژوبین می‌گوید:

  خیلی خوب بود. بعد مدتها چیزی نوشتی که چسبید. داشتیم ناامید می‌شدیم کم‌کم!

 16. Sara می‌گوید:

  Well said Sanam.

 17. Sina می‌گوید:

  People seem to forget the fact she replied to a question which was “IF IRAN NUKES ISRAEL, WHATa WOULD YOU DO?”
  As a British-Iranian I can’t understand why Iranians like Obama so much. He’s got no experience whatsoever.
  I truely wish to see John Mccain as the next US president to put more pressure on Islamic Republic so that we can either get rid of them or make Iranian goverment to change its way and treats its very own people with more respect and mercy.

  خورشید: در مورد اینکه هیلاری در جواب اون سوال اون حرف رو زد به جوابم به کامنت زیبا نگاه کن. در مورد اینکه دلت می خواد مک کین رئیس جمهور شه که به ایران فشار بیاره، واقعا حرفی ندارم بزنم جز اینکه بگم شدیدا متاسفم برات که همچین طرز فکر مزخرفی داری!

 18. پوچ می‌گوید:

  من فکر نمی کنم خیلی در سیاستهای کلان امریکت علیه ایران تغییری ایجاد بشه حالا هر کدوم اینها هم که بشن رئیس جمهور ولی شاید اوباما یکم منطقی تر برخورد کنه که این هم بیشتر امیدواری هست که به خودم می دم. تازه به حرفهای این سیاستمدار ها هم نمیشه خیلی دل بست. فقط امیدوارم هر چی می خواد بشه سایه شوم جنگ از سر ایران بره کنار

 19. Sina می‌گوید:

  “در مورد اینکه دلت می خواد مک کین رئیس جمهور شه که به ایران فشار بیاره، واقعا حرفی ندارم بزنم جز اینکه بگم شدیدا متاسفم برات که همچین طرز فکر مزخرفی داری!”
  Khorshid khanoom
  You seem to lose it when someone disagrees with you. If it wasn’t for the Right Wing govmnts in West to put pressure on Iran we would still have Stonning -for example- on a much wider range in Iran.
  You and I both know that human rights in Iran can only improve if there is a pressure from the West (e.g. banning public executions by Shahroodi)
  Now just cheer Obama to talk directly to someone who orders “Tarhe Amniyat Ejtemaee” to beat the crap out of our youngesters just for wearing a loose head scarf.
  I just feel sorry for the people who are day dreaming of having Obama in the office(including yourself) on the 2nd of Jan
  You need not feel sorry for me, at least I don’t support direct talks to a barbaric regime like Islamic Republic of Iran.

  خورشید: سینا، من در حال لوز کردن چیزی نیستم. بحث اختلاف نظر نیست. من با کسی بحث می کنم که حداقل با اون در یک چیز اشتراک نظر داشته باشم اونم تعهد به حقوق بشر هست. وقتی ببینم کسی در واقع حقوق بشر براش بهانه و بازیچه است و بدیهیات رو هم یا نمی بینه یا می خواد انکار کنه، من اصلا بحثی با یه همچین آدمی ندارم. کما اینکه این کامنت دوم بیشتر نشون می ده که از کجا می یای و تفکرت چیه. برای همین من اصلا علاقه ای ندارم با تو بحث کنم. آزادی هر چقدر می خوای نظرت رو بگی. ولی من علاقه ای ندارم با تو وارد گفتگو بشم چون تو حداقل های لازم برای یه گفتگو بر سر حقوق بشر و حقوق زنان و غیره رو نداری و برات اهداف سیاسی خیلی مهمتر از حقوق بشر هستش.

 20. hasti می‌گوید:

  عمل زیبایی!! لبهاش و جاهای دیگه اش به کنار، این پرت و پلاهایی که میگه من رو کشته.مزخرفاتی هم که در مورد حمله به ایران گفت به یه جور اراجیف مستانه شباهت داشت.

 21. lalehashck می‌گوید:

  سلام دمت گرم عجب نقدش کردی.
  بابا این با یه پیروزی از خنده نمیتونه خودشو نیگر داره با یه شکست زرشو در میاره. حالا میخواد مملکت بگردونه با این احساسات؟!! شالا ببازه. البته همشون سر و ته اندا

 22. سلام
  اتفاقات کم جمعیت ترین مدرسه دنیا شاید برایتان جذاب باشد !

 23. saman می‌گوید:

  صنم جان
  شما خودش رو اصلا ناراحت نكن.
  hilari در مورد اون سوال خبرنگار نميتونست جواب ديگه اى بده، و با اون جوابى كه نوشتى ميتونست بده به خبرنگار اصلا موافق نيستم.
  اين hilari بايد در جواب دادنش هواى ۱۰۰ گروه و تشكيلات رو داشته باشه، با وجود tashiklat قوى و قدرتمند labie esrailiha در amirikaun جواب ديگه اى نميتونست بده ضمنا وقتى كه بنا بر سياست خارجى آمريكا ( نه بوش) معتقد هستن كه ايران به دنبالِ سخت bobmt هسته اى هست، خوب معلوم كه نمى تونه بگه كه اين مورد هنوز ثابت نشده. واقعا توقع عجيب و غريبى هست كه hilari بياد در جواب اين سوال يا طرف ايران رو بگيره يا اينكه خودش رو به نحوى بى طرف نشون بده.

  خورشید: خب فکر کنم توقع زیادی از یه آدم حسابی ضد جنگ واقعا دموکرات نباشه. ولی خب آره توقع زیادی ای از هیلاری در موقعیت فعلی اش هست!

 24. غضنفر می‌گوید:

  کلا هیلاری تو امریکا موجود محبوبی نیست. تو انتخابات نهایی خیلی از دموکراتها روخونه نشین میکنه (بعیده دموکرات بره به مک کین رای بده). ولی جو انجا هم طوری نیست که یکی در مقابل این سوال بگه حالا ببینیم چی میشه! باید بگی دهن ایران رو صاف میکنم. تو عمل ولی فرق هست بین این سه تا و به نظر من بدترین تصمیم رو شخص شخیص هیلاری خواهد گرفت. یه دلیلش اینه که این زن میخواد ثابت کنه خیلی مرده!!! موندم چطور زنها به کسی که اینقدر بازن بودن خودش مشکل داره٬ امید میبندن!

 25. jamal می‌گوید:

  من از طرفداران خانم کلینتن نیستم ولی به نظرم ایشان حرف عجیبی نزده. من مطمئنم اگه یه خانم کاندئد ریاست جمهوریه روسیه بود و می گفت اگه اسرائیل به ایران حمله کند اسرائیل را نابود میکنیم. همه تان میگفتید به به عجب زن شجاعی.

 26. ضرغام می‌گوید:

  می توانست یک مقدار دیپلماتیک جواب بدهد, نه جوابی که از هر شهروند ساده آمریکا انتظارش می رود.

 27. Poopak می‌گوید:

  I don’t like her either. I really wanted a woman to be the next president but I knew she has the same attitude towards Iran as her fellow republicans. I like Obama and I am going to vote for him.

 28. mehrnoosh می‌گوید:

  don’t like Hillary either. To me in response to that stupid question, she could present a tactful answer but she deliberately used the word “obliterate” to show Americans that she will be a tough president. Unfortunately she doesn’t know the difference between being a warmonger and a powerful president. As far as I know she was a republican once (before marring to Bill Clinton) and now she is going back to her root. I doubt she can make a good president for US.

 29. پيام می‌گوید:

  بهتر يك ذره فكر كنيم به 30 40 ساله اخير…عزيزان امريكا و انگليس اين حكومت را بوجود اورده اند…دليلي نداره تا وقتي براشون ايران سود اور به ايران حمله كنند…من ترسم فقط از ركود اقتصادي امريكاست كه اگه مطالعه اي در باره ي جنگ جهاني دوم داشته باشيد متوجه مي شويد كه جنگ جهاني دوم باعث شد كه امريكا از ركود اقتصادي جان سالم به در كند…در غير اين صورت ايران كشوري شده است كه 4 (روسيه-چين-انگليس-امريكا) كشور بزرگ در ان به طور همزمان استعمار در ان انجام ممي دهند…

 30. sara می‌گوید:

  Hillary or Obama, there are both the same stuff, the only candidate different from others is RON PAUL, he’s totally antiwar, infact if he becomes the president he would risk his life, ’cause he is too good for US!

 31. sara می‌گوید:

  I wanted to ask: a woman who accepts a betrayer in her house, would mind the betrayers in her country?!!

 32. محبوبه می‌گوید:

  بووووووست كنم….خيلي باحال بود و جالب!

 33. رهگذر می‌گوید:

  شانسی داشتم در وبلاگ شما مطالب را می خواندم که به این مطلب برخوردم
  در مورد اینکه شما می گویید “هیلاری تو رو سننه؟” باید بگم که گویا شما اصلا از قافله دنیا و عالم سیاست به طور کامل پرت هستید، چرا که مفهوم کشور “دوست استراتژیک” را نمی فهمید.در وهله بعد هم معنای “منافع مشترک بین دو کشور” را نمی دانید. در این مورد خاص هم از پیوند و رابطه دولت(و مردم) اسرائیل و دولت(و مردم) آمریکا بی اطلاع هستید.
  مساله بعدی هم اینکه گویی شما اهمیت ثبات خاور میانه و ثبات اسرائیل برای آمریکا را نمی دانید. همچنین شاید به نقشه اسرائیل در نقشه جغرافیاتان نگاه ننداخته اید و اندازه آن را ندیده اید و تصور نکرده اید اگر یک موشک به آن اثابت کند چه فاجعه ای رخ می دهد
  شاید همه اینها را می دانید اماخود را به کوچه علی چپ زدید و مثل رئیس جمهوری اسلامی خواهان کشتار شش میلیون یهودی داخل اسرائیل و خلق ورژن دوم هولوکاست هستید
  در مورد تعاریفتان از اوباما هم معلوم است که او را هم نمی شناسید یا برداشت غلطی از او کرده اید، زیرا که او را همچون بچه ای فرض کرده اید که می آید و تمام بند آمریکا را به آب می دهد و پته تمام سیاست های گذشته را روی آب می ریزد و در صورت تجاوز رژیم خودکامه ولایت فقیه به اسرائیل نقش ناظر را ایفا می کند(یا شاید هم از زیر میز مذاکره با ایران چند تا موشک به ایران هدیه می کند تا راحت تر اسرائیل را بکوبد)؟
  در آخر اما به عنوان یک ایرانی باید عرض کنم که هیچ کدام از این حقایق لحن بد و پرخاش جویانه هیلاری را توجیه نمی کند.

 34. آشنا می‌گوید:

  من با اين کارا کاري ندارم فقط راجع به یک چیزی کنجکاو شدم! ببینم راستی کسی می دونه وقتی هیلاری داره این حرفها رو میزنه شوهرش کجا و مشغول چه کاریه؟؟؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *