بی شرف

خیلی جالبه این حسین درخشان احمق اونقدر ضد زن و ضد فمینیسم هست (برخلاف ادعاهای الکی اش) که نمی تونه تصور کنه یه عده زن بتونن کمپینی به خوبی کمپین یک میلیون امضا رو مستقلا برنامه ریزی کنن و اجراش کنن و فکر می کنه حتما باید پشت این کمپین یه کسی، قدرت خارجی ای، پولی چیزی باشه. از اونجایی که خیلی هم موجود تنبل و حرف مفت زنی هست به خودش زحمت نمی ده بره یه مدت سایت این کمپینی که بهش تهمت می زنه رو بخونه ببینه واقعا این کمپین با این مدل کاری اش احتیاجی به پشتیبانی کسی از ند گرفته تا سفارت های جمهوری اسلامی و بابای بازاری حسین درخشان نداره.
در مورد اینکه ند پشت کمپین یک میلیون امضا هست هم زر مفت می زنه. اولا کمپین یک میلیون امضا به هیچ عنوان قبول نکرده از ند جایزه بگیره. اگر قبول کرده بودن همونقدر که سر جایزه پروین اردلان سر و صدا کردن یه سر و صدایی هم برای این جایزه می کردن که به هر حال جایزه مهمی است (با همه وجود مشکلی که خیلی ها از جمله خودم با ند داریم). دوما خیلی جاها واسشون مایه افتخار و مباهاته به حرکت هایی مثل یک میلیون امضا جایزه بدن و یه جورایی هویت و اعتبار می گیرن با این کارها. اما این دلیل نمی شه که کمپین یک میلیون امضا پشتش ند باشه. اصلا این اتهامی که حسین می زنه خیلی اتهام بزرگ و خطرناکی است با توجه به وضعیت ایران و می تونه جون آدم ها رو به خطر بندازه.
جدا من نمی دونم این کثافت کی خسته می شه از تهمت زدن هاش و آدم فروشی هاش و لجن پراکنی هاش. شاید تا یه عده رو به کشتن نده آرومش نگیره. جالبه که خط کش این هم شده که کی بی شرف و حروم زاده است یه جوری که انگاری تا حالا به آینه نگاه نکرده.
پ.ن. 1 جواب حسین درخشان به نوشته من. دیگه به قضاوت خواننده باید گذاشت چقدر جوابی که داده به چیزی که من گفتم ربط داره! به هر حال خیالتون راحت باشه نه ند و نه هیچ سازمان دیگه ای پشت کمپین یک میلیون امضا نیست، هر چقدر هم کسی توی ند برای پیشبرد منافع خودش خودش رو بچسبونه به کمپین.
پ.ن. 2. گزارش کمیته مالی کمپین از تاریخ 1/6/86 تا پایان اسفند 1386

این نوشته در Uncategorized ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.