این یک تبلیغ است!

این یک تبلیغ است برای این سایت:
www.vivapersia.com

دیر شده واسه عید کارت بفرستین ایران؟ نمی دونین اگه عکساتون رو پست کنین واسه مامان باباتون که بلد نیستن با اینترنت کار کنن چند صد سال طول می کشه تا به دستشون برسه؟
خب این رفیق نصفه نیمه ما یک سایتی راه انداخته (احتمالا به کمک دوستای نصفه نیمه دیگه خودش) که خیلی ایده باحالی داره. اینجا شما یه پول خیلی کمی به دلار می دین و کارت رو انتخاب می کنین و متن رو می دین، بعد همکاران سایت اینها در عرض دو سه روز تو ایران تحویل می دن کارت رو جایی که می خواین. یا اینکه عکس هاتون رو آنلاین می فرستین براشون. اینها تو ایران می برن یه جایی پرینت می کنن می دن در خونه کسی که می خواین شما. یعنی در واقع با یه قیمت ارزون نقش پیک و پرینتر رو بازی می کنن براتون. قیمتش هم از پست خیلی کمتر می شه. این آدم نصفه نیمه هم که خب بالاخره چهار پنج ساله واسه خودش برو بیایی داره و می شناسنش خیلیا تو اینترنت. اگه یه موقع گند بزنه یا پولتون رو بخوره آبروش خیلی ضایع می ره واسه همین گند نخواهد زد! خلاصه خیلی سرویس جالبیه به نظر من.
تنها قسمتی از سایتشون که من توصیه نمی کنم کارت پستال های آنلاین مجانی اشون هست! هم کارت ها بی مزه است و فقط هر کدوم یه عکسه، هم اینکه خب اصولا من خیلی با کارت پستال آن لاین حال نمی کنم! بهتره آدم کارت کاغذی بفرسته در خونه یکی دیگه. از همین سرویس ویوا پرشیا هم استفاده کنه!
پ.ن. بابت این تبلیغ من پورسانتی نگرفتم. ولی می خوام از خدمات سایتشون استفاده کنم امیدوارم بهم تخفیف بدن!

این نوشته در Uncategorized ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.