این “کارشناسان” خنگ و تهمت زن!

این “کارشناسان” خنگ و تهمت زن
هزینه فعال حقوق زنان بودن تو بیشتر جاهای دنیا بالا بوده. مثلا در مورد جنبش حق رای زنان تو آمریکا که تلفات هم حتی داشته مدارک زیادی هست. اما چیزی که بی سابقه نباشه حداقل کم سابقه است این امنیتی کردن قضیه تا حدی هست که تهمت تروریست بودن به یه فعال فمینیست بزنن. خبرگزاری ایرنا، تو یه خبری که معلوم نیست از کدوم اصول رسانه ای پیروی می کنه می گه: “در برخي محافل رسانه‌اي كشور از وابستگي حسين خواه به گروهك تروريستي پژاك صحبت مي‌شود. اين گمانه‌زني زماني به حقيقت نزديك مي‌شود كه سايت‌هاي وابسته به گروههاي چپ و كمونيست به صورت ويژه رخدادهاي خبري مربوط به حسين خواه را پوشش مي‌دهند.”
من نمی دونم اون کسی که این خبر رو تنظیم کرده چیزی به اسم وجدان داره یا نه، و آیا اصلا هیچ موقع سر یک کلاس خبرنگاری نشسته یا نه. به هر حال همه جای دنیا می شه یه خبرگزاری رو به خاطر همین دو تا جمله (مخصوصا تیکه ای که می گه گمانی زنی به حقیقت نزدیک می شود) که بدون ذکر منبع موثق تهمت می زنه به دادگاه کشوند، ولی مسلما تو ایران آنچه به جایی نرسد فریاد است.
به اعضای کمپین یک میلیون امضا در کردستان مثل روناک و هانا هم همین جور تهمت ها رو دارن می زنن. کاملا مشخصه که حکومت ایران از جنبش زنان وحشت کرده، اما چیزی که عجیبه اینه که چرا با این وضع خفت آور دارن تهمت می زنن به اعضای جنبش و سرکوب می کنن جنبش رو. مسلما رادیکال شدن جنبش زنان اول از همه دودش به چشم همین حکومت می ره، و جنبش زنان ایران هم نشون داده که اگه اجازه فعالیت عمومی داشته باشه دلیلی نمی بینه اصلا فعالیت رادیکال داشته باشه. حکومت به جای اینکه با این جنبش تعامل کنه تا خیالش هم راحت شه، داره دستی دستی این جنبش رو رادیکال می کنه و در واقع به ضرر خودش عمل می کنه.
واسه همینه که من فکر می کنم این حکومت فعلی شدیدا دچار ضعف نیروهای هوشمنده. به احتمال زیاد یک مشت آدم خنگ که هیچی از جنبش های اجتماعی و فمینیسم نمی دونن و هیچ آشنایی هم با اعضای جنبش ندارن فقط دارن به ضرر خود حکومت کار می کنن.
فقط این آدم های خنگ باید بدونن که وصله هایی مثل تروریست بودن با هیچ چسبی به پرونده درخشان و شفاف کاری مریم حسین خواه نمی چسبه. شاید این کارشناس های حکومت خنگ باشن، ولی ملت دیگه اینقدر خنگ نیستن!
مرتبط:
زندانی آزکابان – میرا
حد بی‌شرافتی تا کجاست؟؟؟ – بوی خاک
تکذیبیه وکیل مریم حسین خواه (پایین صفحه)
حسین خواه مذهبی و پژاک – امید معماریان

این نوشته در Uncategorized ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

6 پاسخ به این “کارشناسان” خنگ و تهمت زن!

 1. دنیا می‌گوید:

  چه حرفهای این جماعت نطق می کنن! آدم واقعن می مونه چی بگه بهشون.. از وحشت نمی دونن چی باید بگن و چه کار کنن؟!انگار تهمت زدن تنها کاریه که بلدن.

 2. آيدا می‌گوید:

  سلام خورشيد عزيزم
  به نظر مي رسه كه اين خبر نه تنها غير حرفه اي بلكه كاملا هم سفارشي تنظيم شده!
  زحمت تحليل هم نميخواد فقط كافيه جملات دو خبر كنار هم قرار بگيره!!
  \”ايرنا در خبر خود هيچ اشاره‌اي به عضويت حسين خواه در پ.ك.ك. نكرده بود. \”
  اميدوار باشيم كه اين روزهاي سياه هم ميگذرن و هر روز با يه خبر شوم جديد مواجه نمي شيم…

  مردمان آن سوی نمی دانم کی باران ریز
  مردمان این سوی نمی دانم کی آفتاب در
  مردمانی که چه قدر سکوت کردند و آنها فقط سکوت کردند
  حالا به زیارت تنهاترین درخت جهان می روم
  شاد باشي نازنين

 3. پوچ می‌گوید:

  خورشید جون تو دیگه چرا؟ خوب اینها همیشه کارشون همین تهمت زدن بوده دیگه، از هرکی که بترسن یا باهاش حال نکنن، جاسوس اسرائیل و امریکاهستش یا عضو گروهک تروریستی. یه مثال دیگش بهاییان ایران، در دین بهایی کلا دخالت در سیاست و جنگ حرامه، بعد اینا می گن بهایی ها جاسوسن و می خوان براندازی کنن. من که تا یادم میاد همین جریان بوده…

 4. خرمگس خرفت می‌گوید:

  این حجکومت فعلی
  عجیب منتظر 16 آذرههههههههههههههههه
  بر و بچ دانشگاه تهران آماده ن
  راستی
  یه خورده ما رو تحویل بگیرررررررررررررر
  مثل بگو این خرمگس خرفت خیلی ماهههههههههه

 5. giti می‌گوید:

  بابا دیگه از این بدتر که هر زنی رو که مدل سفارشی حضرات لباس نپوشه,می گن هرزه؟؟؟
  ما همین جوری واسه زندگی عادی مون زیر تهمتیم…حالا فکر کن یه کم هم بخوای حرف بزنی یا عادی نباشی…!

 6. خرمگس خرفت می‌گوید:

  چرا بیرون
  وضعیت خوابگاهها
  میدونی چقدر معتاد توی خوابگاههای دانشجویی هست؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *