جنبش زنان و انتخابات

دوستم ناراحت شده از دستم و فکر کرده تو این مطلب بهش گفته ام احمق! من فقط می خواستم با این فحش هایی که اخیرا داده شده بازی کنم و منظورم این نبود که کسی احمقه این وسط. و خیلی سوءتفاهم های دیگه. اون مطلب من اصلا در مورد رای دادن یا ندادن نبود که گفتم اصلا غلط بکنم در این مورد چیزی بنویسم. بحثم این بود که چرا باید پیش فرض بگیریم که جنبش زنان باید از انتخابات و اصلاحات حمایت کنه که البته به نظر می یاد که به خاطر خستگی مفرط این بحث رو فقط تو ذهنم کردم و تو نوشته خودش رو نشون نمی ده! من اگر ایران بودم و در انتخابات شرکت می کردم، مطمئنا به خاطر مطالبات حقوق زنانی ام نبود، چون به غیر از یک کاندیدا هیچ کس دیگه ای رو نمی شناسم که اصلا دغدغه مسائل زنان داشته باشه (مثالش همین حرف های معصومه ابتکار و زهرا صدر اعظم نوری) و مقاله نجم آبادی هم خیلی حرف ها رو زده در مورد جنبش اصلاحات که شاید فرض بشه که نزدیک ترین گروه فکری به اعضای جنبش زنانه. اگر رای می دادم مطمئنا به خاطر خواسته هایی بود که لزوما ربط مستقیمی به جنبش زنان نداشت.

این نوشته در Uncategorized ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

2 پاسخ به جنبش زنان و انتخابات

 1. sibil می‌گوید:

  صنم جانم
  الهی من قربونت برم و واقعاً هم می رم….
  چته؟ می دونم که خيلی مهربون و مردم داری ولی گور پدر کسی که از دست تو به خاطر حرف حساب زدن دلخور می شه!
  دوستِ صنم شما يک احمق هستيد…این از جانب من!!
  زن حسابی حرص من رو با این مهربونی ات در آوردی!! بابا جان آن مقاله افسانه حرف حساب بود…من خودم به معين رای دادم (در واقع می خواستم بدم پاسپورتم را خانه جا گذاشته بودم.) اما دليلش این بود که بين بد و بدتر يکی را انتخاب کنم که بلکه اگر خدا بخواهد وسط جنگ قدرت آقايون… يک چيزی هم نصيب ما بشود.
  وگرنه بنده می دانم شما هم می دانيد که مشارکت هيچ گلی به سر مسائل زنان نخواهد زد. پس معذرت خواهی برای چه؟ گه می خورد هر حزبی که رای دهندگانشان را تهديد و تحقير می کنند به خاطر عدم حمايت. اینها هم از وقتی شکست انتخاباتی خورده اند حسابی فالانژ شده اند و آن هم از آن رفتار زننده آدم هايی مثل ميردامادی با جنبش دانشجويی!!
  صنم بابا جان فکر کردی دل يک مشت بچه آخوند دودول طلا به حال حق و حقوق زنان می سوزد….حق مان را بايد از حلقومشان بيرون بکشيم!

  خورشید: نازلی جونم آخه این دوست من که ناراحت شده اصلا خطاب حرف من نبود. من سه تا چیز مختلف تو ذهنم بود و چون دو روز بود نخوابیده بودم همه اش با هم قاطی شده بود.

 2. majid می‌گوید:

  سلام خوبی
  خسته نباشی من بعضی وقتا توی سایت شما میام دست به قلم خوبی دارید امروز وقتی اومدم توی سایت تون متاسفانه دیدم که فیلتر شده متاسفم برای این فیلتر شدن های احمقانه که جز به بدتر شدن فضای بی اعتمادی نسب به انها چیزه دیگه ای نداره.
  موفق باشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *