ضد حال!

ضد حال! + لینک های تجمع دانشجوها
هیچ چی بدتر از این نیست که خواهر و خواهر زاده ات بعد از سه سال بیان پیشت و نتونی درست حسابی باهاشون حال کنی چون آخر ترمه و کلی تحقیق و امتحان داری. از همون دوشنبه که اومدن من مشغول خر زدن و نوشتن بودم. سه شنبه یه مقاله کوچیک باید تحویل می دادم، چهارشنبه یه امتحان گنده داشتم، فردا یه تحقیق باید تحویل بدم و دوشنبه دو تا دیگه. البته بعدش خلاصم و تعطیلاته، ولی جدا خیلی ضد حاله. هنوز هیچ جا نبردمشون و البته اون خانومه که حامله بود (قضایای تصادف و توفان ملخ ها) هنوز اینجاست و خب دوست خواهرمه و خواهرم هر روز می ره اونجا و پسرهاشون با هم بازی می کنن که من بشینم اینجا کارم رو بکنم. استثنائا بودن این خانومه یه نکته مثبت هم داشت! خواهرم نتونسته بود بلیط دیرتر گیر بیاره واسه همین تو همچین موقعی اومد و همه اش هم سعی می کنه کمک کنه من کارم رو انجام بدم، مثلا امروز که خوابیده بودم وقتی پاشدم دیدم هیچ صدایی نمی آد فکر کردم رفتن بیرون، بعد دیدم ساعت هاست از خواب پاشدن و صداشون در نیومده بوده که من چند ساعت بخوابم! ولی مشکل خودمم که اصلا دیگه هوایی شدم حال نوشتن ندارم و دارم حسابی جون می کنم!
حالا از این ها که بگدریم مرسی به خاطر ایمیل های خوبتون. من کامنت رو باز نذاشتم این مدت چون وقت زیاد ندارم سر بزنم یه موقع دلخوری پیش می یاد که چرا دیر پابلیش می شن کامنت ها و از اینجور حرف ها. ایمیل ها رو سعی می کنم جواب بدم، اگه دیر شد ببیخشید که شدیدا گوزپیچم الان.
عکس های تجمع دانشگاه رو هم که نرسیدم لینک بدم. دیگه حتما همه دیدن و گزارش ها رو خوندن، ولی جدا که یکی از معدود کارهای امیدوارکننده این چند وقته بود تو جنبش دانشجویی. یک چه عجب و خوش آمد هم باید گفت به كميسيون زنان دفتر تحكيم وحدت که همزمان با 16 آذر اعلام موجودیت کرد. من برم سراغ کارم. لینک های تجمع رو می ذارم برای اون یک درصدی که ممکنه ندیده باشن و برای دل خودم!
عکس های کسوف – عکس های خبرنامه امیر کبیر یک و دوگزارش خبرنامه امیرکبیر – و وبلاگی که درباره تجمع یک عالمه خبررسانی کرد

این نوشته در Uncategorized ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.