لينک

لينک
امروز تولد آزاده پورزند دختر گل مهرانگيز کاره. مهرانگيز کار براش تولد مجازی گرفته:
“آزاده…تولدت را در این خانه مجازی جشن می گیریم. از ما بهتران پنج سال پیش خانه حقیقی تو، خواهرت لیلی، پدر و مادرت را خراب کردند و حالا هر یک در نقطه ای از جهان تک و تنها زندگی می کنیم و فقط در این خانه مجازی است که شانه به شانه هم می زنیم و هر دم به بهانه ای از آن “خانه” که ملک پدری ماست و ما را به آن راه نمی دهند سخن می گوییم.”
آزاده جون، تولدت مبارک. اميدوارم هميشه شاد و شنگول باشی و از پس مشکلات بر بيای و به آرزوهات برسی.
***
اين چند روزه که روزهای آخر وبلاگ خونی با خيال راحت منه وبلاگ افکار خصوصی رو کشف کردم. البته اين وبلاگ از سه سال و نيم پيش داره می نويسه و کلی خواننده داره و از خنگی من بوده که تا حالا نديده بودمش. نشستم از اول آرشيوش می خونم و کلی چيز جالب ازش ياد گرفتم. البته جالبه که با اکثر چيزای مربوط به ايران ظاهرا مخالفه و تا اينجا که من خوندم فقط با فرهاد خواننده موافقه! (فکر کنم با عقايد من هم شديدا مخالف باشه!) ولی خوب خيلی نوشته هاش جالبن يه سری بهش بزنين (مخصوصا آرشيوش) اگه حال داشتين.
***
ديگه اينکه پويا عزيز يک مقاله تئوريک درباره فمينيسم ترجمه کرده که خوندنش به مخالفان و موافقان فمينيسم پيشنهاد می شه که اطلاعاتشون رو افزايش بدن در اين مورد: قسمت اولقسمت دومقسمت سوم.
پويا جان دستت درد نکنه.
***
و خبر خوش هم اينکه پانته آ غربتستان دوباره می نويسه!
***
و خبر خوش ديگه هم اينکه صبا شادور عزيز، که نوشته هاش رو قبلا تو کاپوچينو تو ستون وضعيت آخر و سايت سينما و بعضی روزنامه هامی خونديم هم وبلاگ نويسی رو شروع کرده. صبا جونم خوش اومدی!

این نوشته در Uncategorized ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.