لينک

لينک:
بحث جالبی تو کامنت دونی مطلب قبل در گرفته. فقط اميدوارم آخر و عاقبتش به خير شه.
فقط اومدم الان چند تا لينک بدم و برم. اول از هم اين خبر رو بخونين و لذت ببرين (لينک از بلاگ نيوز) :
آقای رييس جمهور با من هم نامردی؟!!
بعدش هم اين خبر رو در مورد بورس بخونين. من نمی دونم چرا نمی تونم باور کنم که حتی از دهن يه خری مثل اَ.ن اين حرف در اومده باشه!!
راه حل رييس جمهور براي حل بحران بازار سرمايه:
اعدام دو- سه نفر، بورس را به حالت عادي بر مي‌گرداند

Amnesiac Version 02.05 رو هم ببينين که به قول شيده شونصدمين سايت امير قربانی و دوستاشه، همونايی که مجله پلوتونيوم و پارکينگ رو قبلا در می آوردن. مطلب های خيلی باحالی توش پيدا می شه و طراحی سايت هم مثل هميشه قشنگه.
خبر خوب اينکه مجله ادبی قابيل دوباره منتشر می شه. داستان زيبای محمد شريفی رو تو قابيل حتما بخونين. در مورد محمد شريفی بعدا بيشتر بايد بنويسم. (لينک از هفتان)
حرف داستان شد، نمی دونم مجله ادبی بی سر و صدای خزه رو می خونين يا نه. علی عسگری ايندفعه کولاک کرده. ولی خوب من داستان های ديگه اش رو بيشتر دوست دارم. در نتيجه فکر کنم بايد اسم اونا رو ديگه ابر کولاک بذارم!!
و آخرين لينک مجله ای اينکه فروغ هم رخت نو پوشيده و کلی خوشگل شده.
و مهمترين خبر هم اينکه سايت دو در دو دوباره کارش رو شروع کرده. دو در دو يه سری از وبلاگ ها رو ايندکس می کنه و آخرين مطلبشون رو نشون می ده. اينجوری شما تيتر مطلب و خلاصه ای از وبلاگ های آپ ديت شده رو می تونين ببينين و می تونين تصيميم بگيرين که می خواين کل مطلب رو بخونين يا نه. از شر بلاگ رولينگ هم خلاص می شين. دست نويسنده وبلاگ ساده تر از آب درد نکنه که اينقدر برای اين سايت زحمت می کشه.

خب من برم سراغ سر و کله زدن با اين کتابه.
***
اينو بعدا اضافه کردم:
سخنان آقای شريعتمداری در باره حرف های ا.ن در مورد حذف اسرائيل. آقای شريعتمداری بدجوری تو ماتحتش عروسی گرفته ظاهرا!

این نوشته در Uncategorized ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.