اطلاع رسانی

اطلاع رسانی
سايت هفتان
حتما تا الان سايت هفتان رو ديديدن. هفتان يه جور سايت لينکدونی هستش که لينک هاش مخصوص فرهنگ و هنر و ادبياته. هرکسی هم می تونه عضو اين سايت بشه و لينک های جالب رو بذاره اونجا. در واقع مخلوطی از صبحانه و خبرچين. فرقش اما با اين دو سايت خوب اينه که لينک ها دسته بندی موضوعی داره. و اگر شما مثلا فقط به يکی از دسته ها علاقمند هستيد، می تونين تنظيم کنين که فقط لينک های مربوط به اون موضوع رو ببينين. و البته فرق ديگه اش هم اينه که لينک دادن به مطالب سياسی ممنوعه. حتما به هفتان سر بزنين که لينک های خوبی توش پيدا می شه.
مسابقه وبلاگ نويسی
سايت اصلی مسابقه مقاله نويسی به دليل همراهی نکردن اسپانسر اوليه مسابقه پريده يه جورايی. البته هيچ جای نگرانی نيست چون همه مقاله ها الان در اين وبلاگ موجود هست و داور ها هم دارن مقاله ها رو می خونن. جايزه اول رو هم که قرار بود اسپانسر اصلی مسابقه بده و بعد نشد، سر جاشه، منتها آقای مسعود از هموطنها دات کام لطف کردن و جايزه ای معادل جايزه شرکت پيام تک برای برنده اصلی اين مسابقه در نظر گرفتن و در واقع جايگزين اسپانسر اصلی مسابقه شدند. تنها مشکلی که وجود داره که باز هم به خاطر همراهی نکردن اسپانسر اوليه اينه که، الان دسترسی به کسايی که تو مسابقه شرکت کرده بودن نيست. اگه شما مطلب فرستاده بودين تو مسابقه، لطف کنين حتما به علی تمدن ايميل بزنين ATAMADON@GMAIL.COM ، مطلب و مشخصاتتون رو بفرستين براش که اگه برنده شدين بشه باهاتون تماس گرفت. اگر هم احيانا ديدين که تو اين وبلاگ مقاله اتون فرمتش به هم خورده، حتما مقاله اتون رو دوباره بفرستين که فرمت درست بشه.
رويا طلوعی
گروهی از فعالين امور زنان نامه ای برای آزادی رويا طلوعی فمينيست کرد و فعال جامعه مدنی نوشتن. اينجا می تونين برين و شما هم اين نامه رو امضا کنين. سازمان Human Rights First هم يک اکسيون راه انداخته برای رويا طلوعی. کاری که شما بايد بکنين اينه که برين اينجا و نامه ای که آماده شده رو امضا کنين و ايميلتون رو بذارين. اونوقت اون نامه از ايميل شما برای شاهرودی و جواد ظريف فرستاده می شه.
نامه جمعی از وبلاگ نويسان
گروهی از وبلاگ نويس ها هم نامه ای خطاب به ملت ايران نوشتن. اينجا می تونين برين نامه رو بخونين و شما هم امضا کنين. اگه مثل من متوجه نشدين که اصلا اين نامه چی می خواد بگه و هدفش چيه، اين توضيح هاله رو بخونين شايد کمک کرد.

این نوشته در Uncategorized ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.