فرشيد فرجی

دوستانی که سيتی زن يا مقيم آمريکا هستين، شايد بتونين کمک کنين.
فرشيد فرجی، فيلمبردار مستقل ايرانی که داشته تو عراق در مورد کوروش کبير فيلم می ساخته توسط نيروهای آمريکايی دستگير شده. “کورش کار” کارگردان فيلم هم دستگير شده و اسمش تو ليست صليب سرخ هست، اما اسم فرشيد فرجی تو ليست صليب سرخ هم نيست و کلا هيچ خبری ازش نيست. من پرس و جو کردم از چند نفر که تو ارتش آمريکا هستن و گفتن می شه به سناتورهای ايالتمون نامه بفرستيم و ازشون بخوايم پيگيری کنن اين آدم کجاست. (البته ظاهرا خانواده کوروش کار اطلاع داده ان که فرشيد فرجی هم دستگير شده، ولی اسمش تو ليست صليب سرخ نيست.)
برای اطلاعات بيشتر برين وبلاگ خوابگرد رو بخونين که همه لينک های لازمه رو هم گذاشته و برای سناتور های ايالتتون نامه بدين شايد اونا بتونن خبری بگيرن. (تجربه نشون داده بعضی وقتا اين نامه ها اثر داره.)
بعدش هم به سازمان گزارشگران بدون مرز و عفو بين الملل و بقيه سازمان های حقوق بشری هم که می شناسين نامه بدين که اولا اسمش بره تو ليست صليب سرخ و دوما اگر می شه برای آزادی اش کاری کرد.
اينجا هم درمورد ستادی که برای پيگيری وضعيت اين فيلمبردار تشکيل شده و شماره تلفن های ستاد (در خانه سينماگران جوان) توضيح داده شده.

این نوشته در Uncategorized ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.