لينک:

لينک:
مجله الکترونيکی هفت سنگ کارش رو از سر گرفت به شکل هفته نامه و ماهنامه و شماره جديدشون خيلی عاليه. اميدوارم که بتونن با موفقيت کار خوبشون رو ادامه بدن. اين مطلب رو هم از دست ندين.
رقص دختران ازبک در جشن نوروز
وبلاگ معين با طراحی ای که خيلی قابل تحمل تر از طراحی سايتشه. (طراحيش کار آرش خاکپور طراح وبلاگ منه! اينم ايميلش اگه طراحی لازم دارين:info@ultrapain.com )
سال 83 و جنبش زنان در یک نگاه: يه مطلب عالی از وبلاگ امشاسپندان
مصاحبه راديوی هفتگی با جهانشاه جاويد
شنيدن صدای سينا بعد از مدت ها تو راديو هدر دلنشين بود
رفتار سیاسی:وب نوشت محمد علی ابطحی در دایره نقد
نامه وبلاگ نويسان به هاشمی و اعلام همکاری در تبليغات انتخاباتی : وبلاگ علی تمدن رو به خاطر اينجور مطلب هاش دوست دارم که دو ساعت جلوی مانيتور آدم رو می خندونن!
رستگاری در ساعت هشت و بيست دقيقه: “تقصیر من نبود … من فقط میخواستم آبش رو عوض کنم چه میدونستم از دستم سر میخوره و میره تو سوراخ دستشویی و دمش کنده میشه؟!…”
يادداشتهای پراکنده رکگو: “دادگاهی در رم، آلسساندرا موسوليني ۴۲ ساله، نوه ديکتاتور سابق ايتاليا بنیتو موسوليني و دختر خواهر سوفیا لورن، را از شرکت در انتخابات محلی محروم کرد. آلسساندرا موسولينی و حزب دست راستیاش برای شرکت در انتخابات امضا های جعلی ارائه داده بودند.
من فکر میکنم ايشان کم کاری کرده و گرنه، با اين همه ’استعداد‘…”
وبلاگ يه شب مهتاب: “ملافه های سفید و تمییز روی بند پهن بودند. آسمان آبیِ آبی. با لکّه های پر رنگ ابر. باد هم می آمد و بوی تمییزی می آورد. خورشید چه خوب می تابید! زردِ زرد! بعدش هم صدای کلاغ: قار، قار …. فکر می کنی این کلاغ چند سالش باشه؟ دویست سال؟ صد سال؟ شاید هم کمتر…”
وبلاگ جديد دخترانه بی نقاب
وبلاگ Persianbuddy : “دیشب فیلم ((الهه زیگورات)) رو دیدم. به کارگردانی رحمان رضایی (اسمش شبیه رحمان رضایی ِ فوتبالیسته!). با بازی شهاب حسینی که از معدود دفعاتی بود که از بازیش لجم نمی گرفت، محمدرضا شریفی نیا و دو تا بازیگر دیگه که من از هیچ کدومشون خوشم نمیاد. یکی حبیب دهقان نسب (!) و اون یکی هم محمدرضا هدایتی که توی کارهای طنز مهران مدیری دیدیدش احتمالا (نقش طغرل توی پاورچین) به نظر من از لحاظ نو بودن داستان توی این قحطی فیلم خوب توی سینمای ایران، این فیلم یه کار متفاوت بود…”
Love Spot: “سادیسم: ۱- روی لوله آب گرم هر شوفاژی که کسی حوالی آن نیست بنویسید:Cold water ۲- …”
و وب سايت وحشتناک آقای کروبی! اين آقا که نه گوشاش درست می شنوه و نه چشاش خوب می بينه و هيچ کاره ای هم نيست چه جوری روش می شه کانديدا شه و اول وب سايتش هم از ای ايران ای مرز پرگهر مايه بذاره و بگه مردم اگه بخوان دولت مقتدر تشکيل می دم؟!

این نوشته در Uncategorized ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.