لينک

لينک:
رضا نصری: «سالروز 29 اسفند نزدیک است و همان طور که قبلاً پیشنهاد شد، از دوستان دعوت می کنم تیتر وبلاگ هایشان را به این مناسبت به شعاری تغییر دهند که بیانگر پایبندی مان به اصل حاکمیت ملی و مخالفتمان با هرگونه تعرض بیگانه باشد. تا به حال پیشنهادهای خوبی برای شعار دریافت کرده ام که به نظرم شعار Hands off Iran به دلیل سادگی اش و بار تاریخی که دارد از همه مناسب تر آمد. البته هر کس آزاد است در پیشوند یا پسوند این شعار کلمات دیگری اضافه کند اما توصیه می کنم این سه کلمه در همه شعارها پایه ی ثابت باشد تا پیام مشترک محفوظ بماند.»

پرونده ی برگ برگ شده کاريکاتور که قرار بود تو کاپوچينو چاپ شه و حالا که کاپوچينويی نيست تو وبلاگ های شيده و پرستو حميد رضا می تونين بخونينشون:
دو ساعت با هادی حيدری– زن نوشت
عکسهای جديد جنيفر لوپز– گفتگو با بزرگمهر حسين پور- غلاف تمام فلزی
انيميشن در کنار منجوقدوزی– گفتگو با حميد بهرامی- پينکفلويديش
آوای آزاد– ديتا بيس شعر ايرانی از شاعران نامی معاصر گرفته تا شاعران جوان و چند چيز ديگه
اي نامه كه مي روي به سويش يا پيامي براي كورش، شاه شاهان – قاصدک*
چرا لازم است که من کار بکنم؟– وبلاگ حالا که من مادر شدم
وبلاگ اشکها و ترسها
پايان پيش فروش يك روسپي كوچك – مجله زنان
دختران و خانه اي از آنِ خود – مجله زنان
هفتگی،رادیوی آزمایشی: احمد و مهدی، از شمال کالیفرنیا مطالب جالب و شنیدنی رو جمع آوری می کنن و در قالب یک پادکست (نسل جدید رادیوهای شخصی اینترنتی) پخش می کنند. برنامه رو خیلی صمیمانه و روان ارائه میدن و مطالبی که توش صحبت میشه واقعا مفیده. با یه سرویس اینترنت DialUp معمولی در حین انجام کارهای روزانه میشه به برنامه هاشون گوش کرد. البته هنوز به صورت آزمایشی شروع کردن و نیاز به حمایت، تشویق و راهنمایی از طرف شنوندگان دارند. کار جالبیه که اگر یه کم ادامه پیدا کنه شنوندگان پر و پا قرصی پیدا میکنه. راستی مطلبی که در مورد 10 سالگی یاهو گفتن رو از دست ندین. (از وبلاگ احسان)

این نوشته در Uncategorized ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.