مجله خوب هفت سنگ در

مجله خوب هفت سنگ در دومين سالگرد انتشارش ميزگردی داشته در باره نشريات اينترنتی
اعدام شده! – شادی صدر
“…به نظر مي رسد علاوه بر روش فعلي برخورد با اعتراض ها و فشارهاي نهادهاي بين المللي و کشورهاي غربي در مورد نقض حقوق بشر در ايران که مي توان آن را به “سياست کجدار و مريز” تعبير کرد، تنها دو راه پيش پاي حکومت ايران قرار دارد. يکي اينکه صراحتا خروج خود از ميثاقهاي بين المللي حقوق بشر که تاکنون به آنها پيوسته را اعلام کند و تکليف خود را با جامعه جهاني و فعالان حقوق بشر داخلي روشن کند و يا اينکه با اراده اي واقعي و به دور از تظاهر و تقيه سعي در اصلاح قوانين و ساختارها در جهت اجراي تعهدات حقوق بشري خود تلاش کند…”
محمدعلی ابطحی:
“…جايي که من نشسته بودم، آقاي خوش چهره، شميراني رئيس دفتر آقاي حداد عادل و آقاي کوچک زاده که مواضع ايشان به حزب الله نزديک است و در جلسات اوليه شعار مرگ بر آمريکا مي داد هم بودند. آخراي سالن نشسته بوديم. گاهي شوخي مي کرديم. حرف مي زديم. يکبار هم با آقاي کوچک زاده حرف زدم. خيلي جدي فرمودند من با کساني که از آنها متنفرم نمي توانم صحبت کنم. انصافا قاطعيت داشت. من هم البته تصميم نداشتم بخاطر اين حرف آقاي کوچک زاده خودم را از پنجره پرتاب کنم! به بحث با نماينگان مجلس ادامه دادم.
القصه: قرار است تعامل خوبي بين مجلس و دولت برقرار شود.”
از وبلاگ کوزه خانوم:
“…کمکم موقع اپيلاسيون ميشه و ميبينی که بابت اون ۲ هزارتومنی که خانومه ازت ميگرفت و کارت رو راه ميانداخت اونم با چه سرعتی الان بايد اقل کم صد دلار بدي. يه جورايی بيخيالش ميشی! دلت به اين خوشه که از همه اين آمريکايی های دهاتی خوشگلتر و خوش لباس تر و خوش هيکل تری تا اينکه نوبت ابرو برداشتن ميشه. کمی پرس و جو ميکنی و ميبينی ای داد بيداد نه تنها ۱۲ دلار ازت ميگيرن بلکه حتی با موچين هم برنميدارن٬ اپيلاسيون ميکنن! تصميم ميگيری خودت وارد عمل بشی: موچين رو برميداری٬ رج اول، رج دوم، خراب مبکنی! حالا شدی يه دختر با ابرو های تا به تا که هنوز صد البته خوش هيکل و خوش لباس هست!…”
يک مدال طلا و چند مطلب حلبي !- کلاغ سياه غارغارو
این نوشته در Uncategorized ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.